Cieplinska

Katarzyna Cieplińska – Dyrektor, wychowawca, pedagog specjalny i nauczyciel angielskiego w przedszkolu. Ukończyła Pedagogikę wczesnoszkolną i przedszkolną w stopniu licencjata, oraz Terapię Pedagogiczną w stopniu magistra na Wydziale Nauk Historycznych i Pedagogicznych Uniwersytetu Wrocławskiego. Ukończyła studia podyplomowe na wydziale anglistyki Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, oligofrenopedagogikę na Wrocławskim AWF-ie oraz zarządzanie oświatą na wydziale prawa, administracji i ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Z pracą w przedszkolu związana jest od roku 2009, kiedy była pomocą nauczyciela w placówce publicznej. W Koszałkach jest od początku działalności. Wraz z upływem czasu i poszerzeniem wykształcenia, oraz kompetencji, nastąpiła zmiana jej funkcji w placówce. Nauczycielem jest od 2012 roku, zgodnie z datą uzyskania uprawnień do wykonywania zawodu. Interesuje się teorią myśli pedagogicznej w przełożeniu na praktyczne zastosowanie w przedszkolnej codzienności. 

 

Dorota Cieplińska

Dorota Cieplińska –  Nauczyciel, specjalista od spraw pedagogicznych. Dyplomowany nauczyciel przedszkolny o 30 letnim doświadczeniu w zawodzie. Trener systemu „Edukacja przez ruch”. Pracownik przedszkola 104 „Na misiowej polanie” we Wrocławiu. Absolwentka Studium Nauczycielskiego, Papieskiego Fakultetu Teologicznego, oraz studiów podyplomowych na Akademii Ekonomicznej oraz Uniwersytecie Wrocławskim. Wieloletni instruktor Związku Harcerstwa Polskiego. Drużynowa 44. Wrocławskiej Drużyny Harcerek „Parasol”. Jej hobby to żeglarstwo, ma stopień żeglarza jachtowego, oraz góry – szczególnie ukochane karkonoskie szlaki.  Wraz z mężem śpiewa w chórze „Basilica Cantans”. Mama Kasi i Alberta.

 

 

Anetta

Anetta Lazarowicz – Pedagog, logopeda, oligofrenopedagog. Nauczyciel dyplomowany z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym. Zajmuje się pedagogiczną oraz logopedyczną diagnozą i terapią dzieci. Pracuje w poradni psychologiczno-pedagogicznej, poradni logopedycznej i w przedszkolu, ceni życie rodzinne, w czasie wolnym chętnie czyta książki, pływa i jeździ na rowerze.

 

 

1fb8d0c7-9faa-456e-afc8-5b7be67853bd.jpg

Beata Rudyk – Psycholog, nauczyciel dyplomowany z 20-letnim stażem. Pracuje w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2 we Wrocławiu oraz w Przedszkolach Integracyjnych „Wspólny Świat” w Oleśnicy i w Legnicy. Specjalizuje się w diagnozie i terapii dzieci z zaburzeniami rozwoju, służy pomocą Rodzicom. Pasją jej są podróże wielkie i małe. Prywatnie jest mamą Ani i Bartka. 

 

 

Adam Cieplinski

Adam Ciepliński – Właściciel. Absolwent Technikum Żeglugi Śródlądowej, Studiował  w Wilbour Wright Collage w Chicago. Wieloletni instruktor Związku Harcerstwa Polskiego. Przyboczny w 49. Drużyny Harcerskiej „Leśni”, członek Kręgów Instruktorskich im. Andrzeja Małkowskiego „KIHAM”. Złota rączka – wszystko naprawi. Od lat zafascynowany twórczością Jacka Kaczmarskiego. Jako samouk opanował grę na gitarze i trąbce. Aktualnie jest  członkiem chóru „Basilica Cantans”. Ojciec Kasi i Alberta.

 

 

Albert Ciepliński – Intendent. Pomaga rodzicom w prowadzeniu przedszkola. Absolwent Wrocławskiej Akademii Muzycznej. Interesuje się zdrowym trybem życia, inwestowaniem i programowaniem. Założyciel ampcasd, firmy świadczącej usługi informatyczne. Autor książki Ćwicz Efektywnie dla uczniów szkół muzycznych.